Digitálna agentúra Bratislava | Fruits

Patríme medzi tých šťastných ľudí, ktorí sa môžu živiť tým, čo ich baví. Nás najviac bavia veci uvedené nižšie, v prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte.

Tvorba videí

Promo videá, making of, inštruktážne videá, vlogy a tak ďalej. Názvov je veľa, rovnako ako videí, ktoré každý deň zavítajú na YouTube. Preto sú dôležité svieže nápady a tie my máme. No to nie je všetko, pretože dnes máme k dispozícii aj množstvo nástrojov, vďaka ktorým vieme zistiť, čo ľudí zaujíma a prispôsobiť tomu svoju prácu. Nestačí mať "chrumkavé" video, potrebujete obsah, ktorý zaujme. Inak len vyhadzujete peniaze a to pri spolupráci s nami nehrozí. Kontaktujte nás :)

Tvorba animácií

V rámci animácií máme široký záber - od drobných ozvláštnení videí až po plnohodnotné "kreslené videá", ktorých výhodou je nižšia produkčná náročnosť oproti klasickému natáčaniu. Tieto sú ideálne na inštruktážne použitie alebo ako štýlové predstavenie produktu či služby. V každom prípade sa na nás neváhajte obrátiť :)

Hudobné kompozície

Ak chcete dať svojej prezentácii skutočnú šťavu, chce to hudbu na mieru. S nami nie je problém, jeden z najtalentovanejších členov nášho tímu je komponista so širokým záberom, vieme sa prispôsobiť Vašim požiadavkám, dokážeme navrhnúť, čo by Váš projekt potreboval. V tejto chvíli ste len jeden kontakt od začutia prvých tónov :)

100% šťavnaté videá
fruit
100% chutné animácie